Erasmus +

Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Moleküler Biyoloji ve Genetik Dr. Öğr. Üyesi Özlem YALÇIN ÇAPAN
Matemetik - Bilgisayar Dr. Öğr. Üyesi Seda KARATEKE
Sosyoloji Doç. Dr. H. Yaprak CİVELEK
Türk Dili ve Edebiyatı Dr. Öğr. Üyesi Beyhan UYGUN AYTEMİZ
Psikoloji Dr. Öğr. Üyesi Umut Şah
Mütercim - Tercümanlık Öğr. Gör. Nilay YÜREK

   

MÜHENDİSLİK – MİMARLIK FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Elektrik-Elektronik(İngilizce) Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi Oben DAĞ
Elektrik-Elektronik(Türkçe) Mühendisliği Prof. Dr. Osman YILDIRIM
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Dr. Öğr. Üyesi Zhaleh SADREDDINI
Bilgisayar Mühendisliği (Türkçe) Doç. Dr. Ferdi SÖNMEZ
Endüstri Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi Sıtkı GÜNER
Biyomedikal Mühendisliği Doç. Dr. Haşim Özgür TABAKOĞLU
Makine Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi İ. Timuçin İNCE
İnşaat Mühendisliği Dr. Öğr. ÜyesiHamdi TEKİN
Mimarlık Dr. Öğr. Üyesi G. Pelin OLCAY
İç Mimarlık Öğr. Gör. Nazmiye NURDOĞAN
Endüstri Ürünleri Tasarımı Dr. Öğr. Üyesi Fatma Ceyda GÜNEY YÜKSEL

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

İşletme ( Türkçe –İngilizce) Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem KAYA
Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Doç. Dr. Aşkın İnci SÖKMEN ALACA
Uluslararası İlişkiler ( Türkçe) Dr. Öğr. Üyesi Doğan Şafak Polat
Uluslararası Ticaret ve Finans Dr. Öğr. Üyesi Meltem GÜRÜNLÜ
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Volkan TATAR
Bankacılık ve Finans Dr. Öğr. Üyesi Aylin ERDOĞDU
Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Doç. Dr. Levent DALYANCI
Muhasebe ve Finans Yönetimi (Muhasebe Bilgi Sistemleri) Dr. Öğr. Üyesi Aylin ERDOĞDU
Turizm ve Otel İşletmeciliği Dr. Öğr. Üyesi Gül YILMAZ
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Dr. Öğr. Üyesi Aynur ACER

   

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Grafik Tasarım Bölümü Öğr. Gör. Ecehan TOPRAK
Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Evrim DEMİR ÖZTÜRK

   

İLETİŞİM FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

  İLETİŞİM FAKÜLTESİ ERASMUS KOMİSYONU
Öğr. Gör. Elif  KAHRAMAN DÖNMEZ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YAKIN
Dr. Öğr. Üyesi Dilge KODAK
Arş .Gör. Çiğdem Özkan

 

SAĞLIK BİLİMLER YÜKSEKOKULU ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

SAĞLIK BİLİMLER YÜKSEKOKULU ERASMUS KOMİSYONU
Dr. Öğr. Üyesi Özlem PERSİL ÖZKAN (Başkan)
Öğr. Gör. Makbule KARCI
Dr. Öğr.  Üyesi Nurdan SEZGİN
Öğr. Gör. Hande USBAŞ

MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER ve MEDYA YAPIMCILIĞI
BYT Basım ve Yayın Teknolojileri Öğr. Gör. Emir KARAGÖL
RTP Radyo ve Televizyon Programcılığı Öğr. Gör. Ezgi TURAL
TASARIM
MTS Moda Tasarımı Öğr. Gör. Sema ABAKAY
GTP Grafik Tasarımı Öğr. Gör.Dr. Mehmet Taragay AYÇE
EL SANATLARI
KTT Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Öğr. Gör. Elanur GÜNER
YABANCI DİLLER ve KÜLTÜRLER
ITC Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Öğr. Gör. Berkay BULGURLU
ULAŞTIRMA HİZMETLERİ
SHU Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Öğr. Gör. Burcu YILDIZ
SHK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Öğr. Gör. Burcu YETİŞYİĞİT
PAZARLAMA VE REKLAMCILIK
HIT Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğr. Gör. Mete TAN
  Pazarlama Program Sorumlusu Öğr. Gör. Gökçe CEBECİ
DIŞ TİCARET
DIS Dış Ticaret Öğr. Gör. Laçin AKYIL
FİNANS - BANKACILIK ve SİGORTACILIK
BSP Bankacılık ve Sigortacılık Öğr. Gör. Hakan KARA
MUHASEBE ve VERGİ
MVU Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Öğr. Gör. Timur GÜMÜŞKAYA
YÖNETİM VE ORGANİZASYON
ISY İşletme Yönetimi Öğr. Gör. Gökçe TOPÇU
IKY İnsan Kaynakları Yönetimi Öğr.Gör.Dr. Seçil GÜRÜN KARATEPE
SKI Sağlık Kurumları İşletmeciliği Öğr. Gör. Hüseyin ARI
LOJ Lojistik Öğr. Gör. Müesser DEHMEN GÜLASLAN
BÜRO HİZMETLERİ ve SEKRETERLİK
BYA Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr. Gör. Koray GERENTEPE
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ
BLP Bilgisayar Programcılığı Öğr. Gör. Ali Osman ARVASİ
MAKİNE ve METAL Teknolojileri
  Endüstriyel Kalıpçılık Program Sorumlusu Öğr.Gör. Özlem ÖZTÜRK TEMUR
MKN Makine Öğr. Gör. Mustafa KOÇ
ELEKTRİK ve ENERJİ
ELK Elektrik Öğr. Gör. Engin YİĞİT
ELEKTRONİK ve OTOMASYON
ELT Elektronik Teknolojisi Öğr. Gör. Aytek GÜCÜYENER
MOTORLU ARAÇLAR ve ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
UCK Uçak Teknolojisi Öğr. Gör. Muammer KINA
ÇOCUK BAKIM ve GENÇLİK HİZMETLERİ
CGP Çocuk Gelişimi Öğr. Gör. Büşra HAYIROĞLU
TIBBİ HİZMETLER ve TEKNİKLER
ANS Anastezi Öğr. Gör. Cennet ÇİRİŞ
OPT Optisyenlik Öğr. Gör. Onur Buğra KOLCU
TGT Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Öğr. Gör. Fatih TÜRE
TLT Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Öğr. Gör. Duygu MISIRLI
TDS Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Öğr. Gör. Duygu DENİZ
İAY İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. Seval KIRMAN
TERAPİ ve REHABİLİTASYON
FZT Fizyoterapi Öğr. Gör. Halis DOĞAN
OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ
ASC Aşçılık Öğr. Gör. Vildan ÖZHAN
TOI Turizm ve Otel İşletmeciliği Öğr. Gör. Gülşah DALKILIÇ
MÜLKİYET KORUMA ve GÜVENLİK
ISG İş Sağlığı ve Güvenliği Yrd. Doç. Dr. Deniz ARSLAN BURAK
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA
MRP Mimari Restorasyon Öğr. Gör. Gökçe KUZEY
İNŞAAT
İNS İnşaat Teknolojisi Öğr. Gör. Ayşe YILDIRIM
SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ
TRP Turist Rehberliği Öğr. Gör. Zeynep Mil
HUKUK
ADL Adalet Programı Öğr. Gör. Gözde ZEYTİN ÇAĞRI
TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ
  Emlak ve Emlak yönetimi Öğr.Gör. Semih Sami AKAY

Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Moleküler Biyoloji ve Genetik Dr. Öğr. Üyesi Özlem YALÇIN ÇAPAN
Matemetik - Bilgisayar Dr. Öğr. Üyesi Seda KARATEKE
Sosyoloji Doç. Dr. H. Yaprak CİVELEK
Türk Dili ve Edebiyatı Dr. Öğr. Üyesi Beyhan UYGUN AYTEMİZ
Psikoloji Dr. Öğr. Üyesi Umut Şah
Mütercim - Tercümanlık Öğr. Gör. Nilay YÜREK

   

MÜHENDİSLİK – MİMARLIK FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Elektrik-Elektronik(İngilizce) Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi Oben DAĞ
Elektrik-Elektronik(Türkçe) Mühendisliği Prof. Dr. Osman YILDIRIM
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Dr. Öğr. Üyesi Zhaleh SADREDDINI
Bilgisayar Mühendisliği (Türkçe) Doç. Dr. Ferdi SÖNMEZ
Endüstri Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi Sıtkı GÜNER
Biyomedikal Mühendisliği Doç. Dr. Haşim Özgür TABAKOĞLU
Makine Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi İ. Timuçin İNCE
İnşaat Mühendisliği Dr. Öğr. ÜyesiHamdi TEKİN
Mimarlık Dr. Öğr. Üyesi G. Pelin OLCAY
İç Mimarlık Öğr. Gör. Nazmiye NURDOĞAN
Endüstri Ürünleri Tasarımı Dr. Öğr. Üyesi Fatma Ceyda GÜNEY YÜKSEL

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

İşletme ( Türkçe –İngilizce) Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem KAYA
Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Doç. Dr. Aşkın İnci SÖKMEN ALACA
Uluslararası İlişkiler ( Türkçe) Dr. Öğr. Üyesi Doğan Şafak Polat
Uluslararası Ticaret ve Finans Dr. Öğr. Üyesi Meltem GÜRÜNLÜ
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Volkan TATAR
Bankacılık ve Finans Dr. Öğr. Üyesi Aylin ERDOĞDU
Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Doç. Dr. Levent DALYANCI
Muhasebe ve Finans Yönetimi (Muhasebe Bilgi Sistemleri) Dr. Öğr. Üyesi Aylin ERDOĞDU
Turizm ve Otel İşletmeciliği Dr. Öğr. Üyesi Gül YILMAZ
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Dr. Öğr. Üyesi Aynur ACER

   

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Grafik Tasarım Bölümü Öğr. Gör. Ecehan TOPRAK
Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Evrim DEMİR ÖZTÜRK

   

İLETİŞİM FAKÜLTESİ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

  İLETİŞİM FAKÜLTESİ ERASMUS KOMİSYONU
Öğr. Gör. Elif  KAHRAMAN DÖNMEZ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YAKIN
Dr. Öğr. Üyesi Dilge KODAK
Arş .Gör. Çiğdem Özkan

 

SAĞLIK BİLİMLER YÜKSEKOKULU ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

SAĞLIK BİLİMLER YÜKSEKOKULU ERASMUS KOMİSYONU
Dr. Öğr. Üyesi Özlem PERSİL ÖZKAN (Başkan)
Öğr. Gör. Makbule KARCI
Dr. Öğr.  Üyesi Nurdan SEZGİN
Öğr. Gör. Hande USBAŞ

MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER ve MEDYA YAPIMCILIĞI
BYT Basım ve Yayın Teknolojileri Öğr. Gör. Emir KARAGÖL
RTP Radyo ve Televizyon Programcılığı Öğr. Gör. Ezgi TURAL
TASARIM
MTS Moda Tasarımı Öğr. Gör. Sema ABAKAY
GTP Grafik Tasarımı Öğr. Gör.Dr. Mehmet Taragay AYÇE
EL SANATLARI
KTT Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Öğr. Gör. Elanur GÜNER
YABANCI DİLLER ve KÜLTÜRLER
ITC Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Öğr. Gör. Berkay BULGURLU
ULAŞTIRMA HİZMETLERİ
SHU Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Öğr. Gör. Burcu YILDIZ
SHK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Öğr. Gör. Burcu YETİŞYİĞİT
PAZARLAMA VE REKLAMCILIK
HIT Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğr. Gör. Mete TAN
  Pazarlama Program Sorumlusu Öğr. Gör. Gökçe CEBECİ
DIŞ TİCARET
DIS Dış Ticaret Öğr. Gör. Laçin AKYIL
FİNANS - BANKACILIK ve SİGORTACILIK
BSP Bankacılık ve Sigortacılık Öğr. Gör. Hakan KARA
MUHASEBE ve VERGİ
MVU Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Öğr. Gör. Timur GÜMÜŞKAYA
YÖNETİM VE ORGANİZASYON
ISY İşletme Yönetimi Öğr. Gör. Gökçe TOPÇU
IKY İnsan Kaynakları Yönetimi Öğr.Gör.Dr. Seçil GÜRÜN KARATEPE
SKI Sağlık Kurumları İşletmeciliği Öğr. Gör. Hüseyin ARI
LOJ Lojistik Öğr. Gör. Müesser DEHMEN GÜLASLAN
BÜRO HİZMETLERİ ve SEKRETERLİK
BYA Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr. Gör. Koray GERENTEPE
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ
BLP Bilgisayar Programcılığı Öğr. Gör. Ali Osman ARVASİ
MAKİNE ve METAL Teknolojileri
  Endüstriyel Kalıpçılık Program Sorumlusu Öğr.Gör. Özlem ÖZTÜRK TEMUR
MKN Makine Öğr. Gör. Mustafa KOÇ
ELEKTRİK ve ENERJİ
ELK Elektrik Öğr. Gör. Engin YİĞİT
ELEKTRONİK ve OTOMASYON
ELT Elektronik Teknolojisi Öğr. Gör. Aytek GÜCÜYENER
MOTORLU ARAÇLAR ve ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
UCK Uçak Teknolojisi Öğr. Gör. Muammer KINA
ÇOCUK BAKIM ve GENÇLİK HİZMETLERİ
CGP Çocuk Gelişimi Öğr. Gör. Büşra HAYIROĞLU
TIBBİ HİZMETLER ve TEKNİKLER
ANS Anastezi Öğr. Gör. Cennet ÇİRİŞ
OPT Optisyenlik Öğr. Gör. Onur Buğra KOLCU
TGT Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Öğr. Gör. Fatih TÜRE
TLT Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Öğr. Gör. Duygu MISIRLI
TDS Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Öğr. Gör. Duygu DENİZ
İAY İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. Seval KIRMAN
TERAPİ ve REHABİLİTASYON
FZT Fizyoterapi Öğr. Gör. Halis DOĞAN
OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ
ASC Aşçılık Öğr. Gör. Vildan ÖZHAN
TOI Turizm ve Otel İşletmeciliği Öğr. Gör. Gülşah DALKILIÇ
MÜLKİYET KORUMA ve GÜVENLİK
ISG İş Sağlığı ve Güvenliği Yrd. Doç. Dr. Deniz ARSLAN BURAK
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA
MRP Mimari Restorasyon Öğr. Gör. Gökçe KUZEY
İNŞAAT
İNS İnşaat Teknolojisi Öğr. Gör. Ayşe YILDIRIM
SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ
TRP Turist Rehberliği Öğr. Gör. Zeynep Mil
HUKUK
ADL Adalet Programı Öğr. Gör. Gözde ZEYTİN ÇAĞRI
TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ
  Emlak ve Emlak yönetimi Öğr.Gör. Semih Sami AKAY

Erasmus Bölüm Koordinatörleri Görev Tanımı